facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Marta Michałowska w finale Olimpiady Hotelarskiej

data dodania: niedziela 27 stycznia 2013


zdjecieDnia 9 stycznia w Kołobrzegu odbył się okręgowy etap V edycji Olimpiady Hotelarskiej. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 300 uczniów, w tym dwie uczennice reprezentujące naszą szkołę. Jedna z nich, Marta Michałowska, zajęła III miejsce, kwalifikując się tym samym, w gronie 33 laureatów, do udziału w rozgrywkach na szczeblu centralnym. Tematem przewodnim tegorocznej olimpiady jest funkcjonowanie gastronomii w hotelarstwie. Opiekę merytoryczną z ramienia ZSTiO sprawują: p. Alina Tabaka i p. Hanna Skrzypczak.

 

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl