facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

data dodania: sobota 12 stycznia 2013

DSCN4185Dnia 10 stycznia b.r. 29 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnych eliminacjach XXVIII edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Najwyższą punktację z testu otrzymali: Mariusz Walkowiak, kl. III TW, Małgorzata Jasiulewicz, kl. III TW i Angelika Zbruk, kl. III d LO. Opiekunkami merytorycznymi były: p. Agnieszka Paciorkowska, p. Monika Sroczyńska i p. Irena Mittmann. Do grona 1.234.000 uczniów, którzy przez 27 lat byli uczestnikami Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, dołączają kolejni. W chwili obecnej bierze w niej udział ponad 30 tysiący uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju. Organizatorem i patronem Olimpiady Wiedzy Ekologicznej jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, przy wsparciu Ministra Środowiska oraz jednostek Ligi Ochrony Przyrody.  

 

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl