facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Drzwi Otwarte w ZSTiO

Drzwi Otwarte w ZSTiO

data dodania: czwartek 9 marca 2023
Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni tradycyjnie odbyły się przy dużym zaangażowaniu uczniów i nauczycieli, a także przy licznym udziale młodzieży obecnych klas ósmych. To właśnie dla nich przygotowaliśmy bogatą w prezentacje, konkursy, quizy i pokazy ofertę siedmiu kierunków.
Sporo się u nas działo w sobotnie przedpołudnie (4 marca 2023). Były degustacje, live cooking, serwis kawowy, nauka bezpiecznego posługiwania się bronią i prowadzenia ognia, pokazy technik laboratoryjnych i zastosowania alternatywnych źródeł energii, tematyczne stoliki, badanie jakości żywności, odwiedzili nas czworonożni przyjaciele, swoje stoisko wystawiło Wojskowe Centrum Rekrutacji z Konina. Dziękujemy za kolejny, udany dzień, w którym mogliśmy gościć Was, drodzy ósmoklasiści, Waszych Rodziców i opiekunów.
Pozdrawiamy i dziękujemy również naszym wspaniałym absolwentom, którzy zawsze chętnie do nas wracają. Pamiętajcie! Dla Was nasze drzwi są zawsze otwarte.

Kierunki kształcenia w ZSTiO w roku szkolnym 2023/2024
 
oddział przygotowania wojskowego (liceum)
technik weterynarii
technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
technik żywienia i usług gastronomicznych
technik hotelarstwa
technik organizacji turystyki
technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności
 
 
fot. Grażyna Beata Augustin

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl