facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA DLA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W STRZAŁKOWIE

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA DLA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W STRZAŁKOWIE

data dodania: czwartek 22 grudnia 2022

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w okresie przedświątecznym wąłczamy się w akcje pomocy potrzebującym. W tym roku była to świąteczna zbiórka organizowana wspólnie przez Samorząd Uczniowski i Wolontariat Szkolny na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Strzałkowie. W tamtym roku taką akcję prowadziły nasze wolontariuszki, a teraz już absolwentki M. Leszczyńska i M. Kozłowska. Pod koniec listopada narodził się pomysł aby kontynuować te działania, tym bardziej, że żadna z instytucji nie wspiera tej placówki. W związku z tym przez cały grudzień zbierane były drobiazgi na prezenty świąteczne dla podopiecznych DPS (mężczyźni i starsi chłopcy). Dzięki ofiarności i chęci dzielenia się wielu z Was, udało się zebrać kosmetyki i słodycze do paczek oraz gry edukacyjne, układanki, klocki na terapię zajęciową. Mieszkańcy DPS byli bardzo onieśmieleni ale i zaintrygowani wizytą oraz darami. Zarówno oni jak i ich opiekunowie bardzo ucieszyli się z naszego zainteresowania i przesyłają ogromne podziękowania. Członkowie Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu Szkolnego wraz z opiekunami również przekazują serdeczne podziękowania dla wszystkich, ktorzy okazli serce i wsparli naszą akcję.

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl