facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Zapraszamy na WAT

Zapraszamy na WAT

data dodania: poniedziałek 12 grudnia 2022
9 grudnia 2022 gościli w naszej szkole podchorążowie z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Celem spotkania z uczniami klasy IV LO (wojskowej) było przekazanie informacji o ofercie kształcenia na uczelni prowadzącej zarówno studia wojskowe, jak również cywilne. Kierunki studiów dostosowane są do wymogów rynku pracy, absolwenci znajdują się w czołówce najlepiej zarabiających absolwentów studiów politechnicznych. Studia wojskowe realizowane są zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Obrony Narodowej. Studenci - podchorążowie otrzymują wykształcenie politechniczne i wojskowe, a podczas nauki comiesięczne świadczenie - 4500 zł od pierwszego roku studiów. Absolwent studiów wojskowych ma zapewnioną pracę po studiach w Siłach Zbrojnych RP. O codzienności studenckiej opowiadali: st. szer. podchorąży Kacper Dolatowski z Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji oraz plutonowy podchorąży Aleksander Śniegowski z Wydziału Mechaniki Budowy Maszyn. Spotkanie zorganizowała mgr Grażyna Beata Augustin.
 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl