facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Jak zapobiegać upadkom?

Jak zapobiegać upadkom?

data dodania: wtorek 6 grudnia 2022
Znamy już wyniki listopadowego konkursu organizowanego pod hasłem "Zapobieganie upadkom osób w gospodarstwie rolnym". Przeprowadziła go Katarzyna Młynarczyk z wrzesińskiej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. I tak pierwsze miejsce zajął Kacper Waligóra, na drugim uplasowała się Patrycja Ziółkowska, a na trzecim Kamil Łyskawa. Gratulujemy!

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl