facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Drugie miejsce w lidze przedmiotowej z języka angielskiego

Drugie miejsce w lidze przedmiotowej z języka angielskiego

data dodania: poniedziałek 5 grudnia 2022
Dnia 30 listopada 2022 nastąpiło oficjalne podsumowanie projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolska – liga przedmiotowa z języka angielskiego. W roku szkolnym 2021/2022, od listopada do kwietnia, ośmiu uczniów naszej szkoły brało udział w comiesięcznych rozgrywkach. Pojedynki toczyły się pomiędzy losowo wybranymi szkołami z całej Wielkopolski i prowadzane były w formie teletransmisji poprzez sieć internetową. Polegały na zadawaniu drużynom pytań przez komisję znajdującą się w siedzibie ODN w Poznaniu. Pytania dotyczyły takich obszarów jak: gramatyka, słowotwórstwo, geografia Wysp Brytyjskich czy literatura anglojęzyczna. Ostatecznie nasza drużyna zajęła II miejsce, pokonując 12 innych szkół. W nagrodę uczniowie otrzymali smartwatch'e oraz zaświadczenia uczestnictwa. W projekcie udział wzięli: Seweryn Kowalski, Bartosz Krzyżkowiak, Wiktoria Łach, Agata Mazurczak, Igor Paterski, Dominika Sobieraj, Paula Szuba i Kinga Wesołowska. Do projektu młodzież przygotowała mgr Karolina Pokładecka.
 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl