facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Mechanizatorzy na zajęciach praktycznych

Mechanizatorzy na zajęciach praktycznych

data dodania: wtorek 29 listopada 2022
Co słychać u naszych mechanizatorów rolnictwa? W ramach praktycznej nauki zdobywają kolejne umiejętności realizowane w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni oraz w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach. Zajęcia prowadzone są pod kierunkiem panów: Ryszarda Woźniaka, Tomasza Zajdy oraz Pawła Olszewskiego. Jak się okazuje, kierunek ten wybierają również dziewczęta, które całkiem nieźle radzą sobie w zakresie elektrotechniki, elektroniki oraz technologii ogólnej. Wspólnie z kolegami robią pomiary warsztatowe,tną, trasują, piłują, lutują, frezują toczą, spawają, gwintują. Kierunek mechanizator rolnictwa i agrotroniki niewątpliwie świetnie kształci u uczniów zdolności techniczno-manualne, tym samym doskonale przygotowując ich do zawodu.
 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl