facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Wolontariusze pomagają...

Wolontariusze pomagają...

data dodania: środa 23 listopada 2022
W dniach 17 i 18 listopada 2022 dwie grupy naszych wolontariuszy z klas II TŻUG i II TWB zaangażowały się w prace przy segregacji, porządkowaniu i przygotowaniu odzieży przeznaczonej dla uchodźców wojennych z Ukrainy. Pokaźne zasoby zebrane wiosną w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach trafiły niedawno do Punktu Pomocy Ukrainie usytuowanego w dawnej siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Wrocławskiej. W tej chwili została wyłożona odzież zimowa, po którą, w określonych godzinach, mogą zgłaszać się zainteresowane osoby. Młodzieży pomagały panie: mgr Grażyna Beata Augustin i mgr Magdalena Szelejewska.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl