facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Michał Witold Gajda - patron V Konkursu Poetyckiego

Michał Witold Gajda - patron V Konkursu Poetyckiego

data dodania: czwartek 17 listopada 2022
Już piąty rok organizowany jest KONKURS POETYCKI Michała Witolda Gajdy. Do udziału w nim zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy próbują twórczych sił w pisaniu wierszy. Zapraszamy osoby wrażliwe, które swoje myśli i emocje umieją ubrać w słowa. Nad konkursem czuwa niezmiennie duch uznanego, wielokrotnie nagradzanego wrzesińskiego poety Michała Witolda Gajdy (1959-2017), nauczyciela historii w naszej szkole i wielkiego przyjaciela młodzieży.

konkurs poetycki M. Gajda - Regulamin


 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl