facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Przygoda w escape room

Przygoda w escape room

data dodania: czwartek 17 listopada 2022
9 listopada 2022 młodzież z klas I TWA i III TWK spędziła sympatyczny dzień, uczestnicząc w integracyjnym wyjeździe do Poznania. Głównym punktem programu było rozwiązywanie zagadek w "Key to be free Escape Room". Uczniowie, podejmując wyzwanie, przenieśli się w czasie i do różnych przestrzeni historycznych. Gościli m.in. w muzeum Leonardo Da Vinci, poznali tajniki akcji zamachu na Hitlera "Walkiria" oraz szczegóły lądowania na księżycu w 1969 roku, przenieśli się do alchemii - starożytnego laboratorium, w którym próbowano zamienić ołów w złoto czy wydobyć ze skały legendarny miecz Excalibur. Dodatkową atrakcją wyjazdu była wizyta w Papugarni w Galerii Podolany. Z bliska można było zobaczyć, dotknąć i nakarmić różne gatunki papug, poznać ich zwyczaje i codzienne życie. Opiekę nad uczniami z ramienia ZSTiO sprawowały: mgr Anna Samoląg i mgr Ewa Kusztal.
 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl