facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
II miejsce w konkursie

II miejsce w konkursie

data dodania: czwartek 17 listopada 2022
Dnia 4 listopada 2022r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Jarocinie odbył się Międzyszkolny Konkurs z cyklu - Stół pięknie nakryty „Osiemnaste urodziny”. Zadaniem uczestnika było nakrycie stołu dla dwóch osób na przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin, z wykorzystaniem własnych rekwizytów (element ręcznie wykonany podczas konkursu, bielizna stołowa, zastawa stołowa i inne dekoracje, karta menu, itp.). Przy ocenie stołu jury brało pod uwagę: pomysłowość i estetykę stołu, dobór zastawy stołowej do zaplanowanego menu (uzasadnienie słowne), dobór i estetyka bielizny stołowej, zgodność z tematyką, wrażenie ogólne. Naszą szkołę reprezentowała Nicola Adamska, uczennica klasy III THR. Udekorowała ona stół w stylu boho, który zyskał duże uznanie jurorów. Przełożyło się to na 2. pozycję w klasyfikacji ogólnej. Opiekę nad projektem z ramienia ZSTiO sprawowała mgr inż. Hanna Skrzypczak.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl