facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
POZnaj Ławicę

POZnaj Ławicę

data dodania: czwartek 17 listopada 2022
28 października 2022 grupa młodzieży z klas turystycznych udała się do Poznania, aby zrealizować program edukacyjno-poznawczy „POZnaj Ławicę”. Był on okazją do zwiedzenia poznańskiego lotniska oraz zapoznania się z obowiązkami jego pracowników. Podczas pobytu uczniowie poznali terminal pasażerski, przeszli „ścieżkę pasażera” od stanowiska check in, poprzez kontrolę bezpieczeństwa po halę odlotów. Następnie udali się do sortowni bagaży, w której spotkali się z grupą pirotechniczną Straży Granicznej. Program zakończyli w hali przylotów, w której pasażerowie odbierają bagaż. Dotarli również na taras widokowy, gdzie można obserwować startujące oraz lądujące samoloty. Drugim punktem wyjazdu był pobyt w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Zajmuje on powierzchnię ponad 20 ha, na której zgromadzono ponad 6000 gatunków i odmian roślin z niemal wszystkich stref klimatycznych Ziemi. Organizatorami wyjazdu byli mgr Paulina Bryłka i mgr Dariusz Kaźmierski.

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl