facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Jestem patriotą

Jestem patriotą

data dodania: środa 9 listopada 2022
W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości dnia 8 listopada grupa uczniów z klasy 3TWK oraz 3TOT wraz z mgr Moniką Sroczyńską wzięła udział w akcji „Jestem patriotą”. Akcji tradycyjnie patronuje Starostwo Powiatowe we Wrześni. Corocznie w auli Liceum Ogólnokształcącego we Wrześni spotykają się uczniowie ze wszystkich szkół średnich, by wspólnie wykonywać okolicznościowe rozety, które będą rozdawane podczas wrzesińskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Powstaje ich zazwyczaj około 500 sztuk. W spotkaniach, oprócz młodzieży, biorą także udział przedstawiciele życia publicznego Wrześni i powiatu wrzesińskiego. Akcja ma nie tylko materialny czy rzeczowy wymiar. To również czas refleksji i zadumy nad wydarzeniami sprzed kilkuset lat i doskonała lekcja patriotyzmu.
 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl