facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Z wizytą w Kosmowskim

Z wizytą w Kosmowskim

data dodania: środa 9 listopada 2022
Dnia 24 października 2022 roku klasa I TH odwiedziła Hotel Kosmowski we Wrześni. Przyszli hotelarze zapoznali się z funkcjonowaniem obiektu, jego newralgicznymi punktami – recepcją, pionem pobytowym, działem gastronomii, salami bankietowymi, a także ogrodami letnim i zimowym, tarasami i salą do gry w kręgle. Uczniowie zobaczyli pokoje 1 i 2-osobowe, apartament oraz pokój przeznaczony dla osób niepełnosprawnych. Dużo uwagi skoncentrowano na dziale recepcji, najważniejszym miejscem w hotelu, z którym gość spotyka się w pierwszej kolejności, szukając spokojnej przystani na odpoczynek po trudach dnia czy podróży. Wizyta w hotelu była ważnym doświadczeniem, ponieważ dawała możliwość konfrontacji teorii poznawanej na zajęciach z przedmiotów zawodowych z rzeczywistą pracą ludzi z branży hotelarskiej. Uczniów zaciekawiły również rozwiązania, jakie obiekt stosuje oszczędzając energię i wodę, gospodarując odpadami czy stosując właściwe zabezpieczenia. Opiekę nad uczniami sprawowała mgr inż. Hanna Skrzypczak.


 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl