facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Wolontariusze na Międzynarodowej Wystawie Psów

Wolontariusze na Międzynarodowej Wystawie Psów

data dodania: środa 9 listopada 2022
W ubiegły weekend na Targach Poznańskich odbyła się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych zorganizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce. Podczas imprezy trwającej 2 dni zaprezentowano ponad 6 tysięcy psów 253 ras. Czworonogi oceniało 43 sędziów z całej Polski oraz goście z Europy i USA. Można było podziwiać pokazy psich sportów w tym m.in. flyball, nosework, frisbee, obedience, dog dancing, hoopers oraz umiejętności psów policyjnych. W trakcie wystawy dostępne dla odwiedzających były również stoiska z akcesoriami dla zwierząt – markowymi karmami, kosmetykami, zabawkami, ubrankami, smakołykami, itp. To olbrzymie wydarzenie skupiło osoby zawodowo związane z kynologią, ale również opiekunów, hodowców i miłośników psów. Dnia 5 listopada 2022r. grupa młodzieży ze Szkolnego Wolontariatu z naszej szkoły z opiekunkami mgr Arletą Walkowską i mgr Magdaleną Szelejewską pomagała wystawcom przemieszczać się i rozlokowywać w pawilonach wystawowych, przeprowadzać psy czy transportować klatki. Wszyscy włożyli dużo serca i wysiłku, aby jak najlepiej sprostać zadaniu. Naszym wolontariuszom bardzo dziękujemy za trud i pracę. 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl