facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Powiatowe Święto Smaków

Powiatowe Święto Smaków

data dodania: piątek 17 września 2021
12 września 2021 roku przy amfiteatrze w otoczeniu parkowej zieleni odbyło się drugie już Powiatowe Święto Smaków, impreza promująca regionalną kuchnię. Odwiedzający mogli spróbować wielu potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich i lokalnych producentów żywności. Nie zabrakło również naszych uczennic, które w plenerowej kuchni zajmowały się przygotowaniem surowców do produkcji potraw, jak i ich serwowaniem. Degustowano pyry z gzikiem, ratatouille warzywne na wiele sposobów czy kaszotto z grzybami.
 
Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas: IIIa TŻUG - Zofia Czelusta, Anna Głowacka oraz III TŻUG- Jagoda Bąkowska, Oliwia Twarda, Natalia Pietryga i Wiktoria Ignaczak. Dziewczętom towarzyszyła mgr inż. Hanna Skrzypczak.
 
Niewątpliwe największą atrakcją imprezy były pokazy kulinarne Karola Okrasy, który przygotował: zupę grzybową, żeberka oraz wykwintnego łososia
z wykorzystaniem palonego siana.

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl