facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Ślubowanie elewów w Wałczu

Ślubowanie elewów w Wałczu

data dodania: poniedziałek 19 lipca 2021
W ubiegły piątek, 9 lipca 2021 troje absolwentów klasy wojskowej: Laura Zgolińska, Justyna Gronowska i Hubert Stanisławski złożyli ślubowanie podczas uroczystego Złożenia Przysięgi Wojskowej Absolwentów Certyfikowanych Klas Wojskowych na terenie siedziby 100. Batalionu Łączności w Wałczu. W tej jednostce przeszli wcześniej szkolenie w ramach skróconej służby przygotowawczej. Całej trójce gratulujemy wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu, tym bardziej, że wszyscy za uzyskanie bardzo dobrych wyników w szkoleniu i wzorową postawę uzyskali listy pochwalne (Laura) lub gratulacyjne (Justyna, Hubert). W uroczystościach uczestniczyli rodzice elewów oraz delegacja naszego Zespołu na czele z dyrektorem Damianem Hoffmannem.


foto: https://100bl.wp.mil.pl/.../przysiega-certyfikowanych.../, Grażyna Beata Augustin

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl