facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Drodzy Uczniowie! Szanowni Państwo!

Drodzy Uczniowie! Szanowni Państwo!

data dodania: piątek 25 czerwca 2021
W związku z zakończeniem roku szkolnego Dyrekcja Szkoły życzy całej społeczności uczniowskiej, nauczycielom oraz niepedagogicznym pracownikom szkoły bezpiecznego i radosnego odpoczynku, wielu niezapomnianych wrażeń oraz pięknych, wakacyjnych wspomnień. Niech ten letni czas przyniesie nam wszystkim spokój, pogodę ducha i wytchnienie od epidemicznych zmagań. Dyrekcja dziękuje jednocześnie za wspólną, całoroczną pracę, wysiłek i wspólnie spędzony czas.
 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl