facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Drugie życie

Drugie życie

data dodania: piątek 25 czerwca 2021
6 czerwca 2021r. uczniowie klas ratownictwa medycznego 2b LO, 2d LO oraz klasa 2 TR wraz nauczycielami Magdaleną Szelejewską, Ewą Spisak oraz Bożeną Dopierałą wzięli udział w uroczystym podsumowaniu kampanii "Drugie życie" w roku 2020/2021. Nasz wolontariat prowadził kampanię przez cały rok szkolny. Uczniowie brali udział w szkoleniu, w spotkaniach tematycznych dotyczących transplantologii oraz ogólnopolskich igrzyskach. Oficjalne zakończenie kampanii odbyło się w formie zdalnej przez platformę Teams. Podczas uroczystości wyróżniono i nagrodzono szkoły, które włączyły się do kampanii i wykazały szczególną aktywność w tej materii. Nasza szkoła również została wyróżniona za zaangażowanie w szczególne wydarzenie, jakim były "Ogólnopolskie Igrzyska Osób po Transplantacji i Dializowanych". ZSTiO przyznano nagrodę specjalną w postaci zestawu książek, którą ufundował Karol Prętnicki – ekspert kampanii" Drugie życie" i współwłaściciel "Oficyny Wydawniczej G&P".
 
Jest nam niezmiernie miło. I, oczywiście, bardzo dziękujemy za uznanie. Zawsze z pełnym zaangażowaniem będziemy działali na rzecz promocji idei transplantologii i kampanii społecznej "Drugie życie".
 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl