facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Geograficzne sukcesy w Cyfrowej Szkole

Geograficzne sukcesy w Cyfrowej Szkole

data dodania: poniedziałek 22 lutego 2021
Jak nam donoszą uczestnicy projektu"Cyfrowa Szkoła Wielkopolska 2020. Ligi Przedmiotowe" nie tylko młodzi fizycy mają powód do zadowolenia. W rozegranych pojedynkach geograficznych swoimi małymi sukcesami mogą również pochwalić się dwie nasze uczennice. I tak Zuzanna Matuszewska z kl. II TRT zajęła II miejsce, wykazując się wiedzą z geografii Polski, natomiast Julita Jankowska z kl. II TRT zdobyła trzecią pozycję w IV rundzie "Australia i Oceania".
Przypomnijmy, że naszą szkołę w lidze geograficznej reprezentują oprócz ww. wymienionych: Wiktoria Kaźmierowska, Oliwia Biała, Patrycja Stolarska, Olga Nowaczyk, Magdalena Nadolna i Jakub Rakowski.
 
Wszystkim dziękujemy za udział i zaangażowanie, a Zuzannie i Julicie składamy serdeczne gratulacje. Osobne podziękowania kierujemy pod adresem opiekunki młodzieży mgr Pauliny Bryłki za przygotowanie i nadzór merytoryczny nad uczniami.
 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl