facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Co Aleks i Kacper wiedzą o termodynamice?

Co Aleks i Kacper wiedzą o termodynamice?

data dodania: wtorek 2 lutego 2021
Co Aleks i Kacper wiedzą o termodynamice?
 
Trwa projekt "Cyfrowa Szkoła Wielkopolska 2020. Ligi Przedmiotowe". Również z fizyki. Uczniowie podczas cyklicznych rozgrywek, które odbywają się na żywo w systemie teletransmisji, odpowiadają na pytania przygotowane przez pracowników naukowych Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zwycięża drużyna, której reprezentanci zdobędą najwięcej punktów. I tu musimy pochwalić się naszym małym sukcesem. Aleks Stelmach i Kacper Zellmer (IIa LO) dnia 29 stycznia 2021 roku zajęli I miejsce rozgrywając III rundę, wykazując się imponującą wiedzą z termodynamiki. Aleks i Kacper reprezentują drużynę „Kamikadze” w składzie: Kornelia Małek, Wiktoria Bacharewicz, Aleks Stelmach, Kacper Zellmer, Mikołaj Zając, Mikołaj Włodarczyk, Jakub Brzęcki oraz Maksymilian Maciejczak.
 
Wszystkim naszym uczniom życzymy dalszych sukcesów, a mgr Aleksandrze Frankowskiej jak najwięcej powodów do dumy ze swoich podopiecznych.

 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl