facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Pomoc koleżeńska

Pomoc koleżeńska

data dodania: piątek 18 grudnia 2020
Zapraszamy wszystkich uczniów klas liceum i technikum do wzięcia udziału w naszej akcji pomocy koleżeńskiej. Jeżeli czujesz, że mógłbyś pomóc w nauce z jakiegoś przedmiotu, podzielić się swoją wiedzą z innymi, napisz w treści maila:
-imię i nazwisko, klasa
-przedmiot, w nauce którego mógłbyś pomagać
Uczniowie klas l i II:
Uczniowie klas III i IV:

Z kolei osoby mające problemy z konkretnym przedmiotem lub tematem prosimy o zgłaszanie się do przewodniczących swoich klas. Forma pomocy: video chat, prezentacje itp.

UWAGA!
Zgłoszenia zbieramy do 21 grudnia 2020r., zatem warto się pospieszyć ze swoją deklaracją.
Jest to wspaniała okazja na zrobienie czegoś dobrego dla koleżanek i kolegów, na podtrzymanie pozytywnej atmosfery w naszej szkole, a także sprawdzenie się w roli nauczyciela. Czy wiecie, że dłużej pamięta się informacje zdobyte w wyniku własnych działań, niż te gotowe, podane przez nauczyciela? Zapamiętujemy aż 90% tego, co sami robimy (uczymy innych i także na tym zyskujemy). Rówieśnicy często potrafią wyjaśnić sobie trudne partie materiału czy konkretne zadania w przystępny i, co ważne, przyjazny sposób. Wspólna nauka to również możliwość nawiązania nowych znajomości.
Pozdrawiamy wszystkich uczniów naszej szkoły!
Samorząd Uczniowski
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl