facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

data dodania: środa 4 września 2019

Dnia 2 września na dziedzińcu zebrała się szkolna społeczność, by wspólnie powitać nowy rok szkolny 2019/2020. Naukę w tym roku rozpoczyna w naszej placówce ponad 800 uczniów w 27 oddziałach. W poniedziałkowy poranek powitaliśmy oprócz klas programowo wyższych, uczniów klas pierwszych z podwójnego rocznika, czyli ostatniego rocznika absolwentów gimnazjów i pierwszego rocznika absolwentów ośmioletnich szkół podstawowych. Pierwszoklasistom życzymy szybkiej aklimatyzacji w nowych warunkach, a wszystkim sukcesów w nauce i wszelkiej pomyślności.

Wychowawcami klas pierwszych zostali:
Ia LO - mgr Stanisław Waligóra
Ib LO - mgr Anna Głowacka
Ic LO - mgr Marta Mąkowska
Id LO - mgr Karolina Pokładecka
I THR - mgr Iwona Sokolska
I TŻUG a - mgr Jakub Obst                                                                                                                                                                                            
I TŻUG b - mgr Aldona Staszak
I TOT - mgr Elżbieta Kierzek - Kokocińska
I TRT - mgr inż. Lidia Szulc - Mikołajczak
I TW a - mgr Magdalena Idziak
I TW b - lek. wet. Jadwiga Chojnacka

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl