facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Na święcie Szkoły Podoficerskiej

Na święcie Szkoły Podoficerskiej

data dodania: środa 3 lipca 2019
29 czerwca 2019 r. miały miejsce uroczystości uświetniające 15-lecie powstania Wielkopolskiej Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych w Poznaniu (oficjalnego partnera ZSTiO). W okolicznościowym spotkaniu uczestniczyła również delegacja z naszej szkoły w składzie: dyr. Damian Hoffmann oraz p. Grażyna Beata Augustin. Podczas uroczystej zbiórki na placu CSWLąd dyr. D. Hoffmann odebrał z rąk komendanta st. chor. sztab. Pawła Urbańskiego pamiątkowy ryngraf.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl