facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Wirtuozeria na strzelnicy

Wirtuozeria na strzelnicy

data dodania: czwartek 6 czerwca 2019

29.05.2019 r. na strzelnicy Ligi Obrony Kraju we Wrześni odbyły się XXI Rejonowe Zawody w Letnim Biathlonie. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. W skład pierwszej weszli: Zofia Grześkiewicz, Jakub Lachnicki, Mateusz Sekulski
z klasy II a Liceum Ogólnokształcącego, natomiast do drugiej należeli: Justyna Gronowska, Zuzanna Durmens i Adam Chudy z klasy I a Liceum Ogólnokształcącego. Po zaciętej walce drużyna I zajęła I miejsce, natomiast indywidualnie dziewczęta z naszej szkoły zdeklasowały rywalki zajmując pierwsze trzy lokaty: I miejsce zdobyła Justyna Gronowska, II miejsce - Zofia Grześkiewicz, a na III miejscu znalazła się Zuzanna Durmens. W klasyfikacji indywidualnej chłopców III miejsce zajął Jakub Lachnicki. Drużyny przygotował oraz sprawował nad nimi opiekę pan Przemysław Śmidowicz. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl