facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Podziękowanie za sukces

data dodania: wtorek 4 czerwca 2019
20 marca 2019 r. trójka uczniów z klasy ratownictwa medycznego w ZSTiO we Wrześni: Kasia Dudziak, Wiktor Sygiet i Igor Kowalski gościli w Słupcy, gdzie pod okiem swojego instruktora p. Sebastiana Dudka przeprowadzili szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy. Miało ono na celu przygotowanie reprezentacji Zespołu Szkół Ekonomicznych do powiatowych zawodów PCK. Szkolenie okazało się na tyle skuteczne i efektywne, że przyniosło młodym słupczanom II miejsce.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl