facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Wymiana z partnerską szkołą w Garbsen

Wymiana z partnerską szkołą w Garbsen

data dodania: wtorek 4 czerwca 2019

W dniach 01.04.2019r. – 05.04.2019r. odbyła się wymiana z partnerską szkołą Geschwister-Scholl-Gymnasium w Garbsen. W wymianie brało udział 15 uczniów naszej szkoły pod opieką pani Olgi Przyjemskiej oraz pani Agaty Iglewskiej. Z naszymi nowo poznanymi koleżankami pracowaliśmy nad projektem. W wyniku naszych wspólnych działań powstał przewodnik turystyczny po Hanowerze. We wtorek natomiast odbyła się całodzienna wycieczka do Hamburga, a w czwartek zwiedzaliśmy Hanower. Miasto przemierzaliśmy śladami atrakcji turystycznych według przewodnika, który stworzyliśmy. Dzięki wymianie nawiązaliśmy nowe przyjaźnie i spędziliśmy fantastyczne chwile z rówieśnikami z Garbsen i ich rodzinami.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl