facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Emocje i relaks

Emocje i relaks

data dodania: czwartek 30 maja 2019

W dniach 23 - 26 kwietnia uczniowie z klas Ia, Ib i II b Liceum Ogólnokształcącego przebywali na wycieczce w Runowie, w województwie pomorskim. Opiekunami wycieczki byli pan Sebastian Dudek i pani Martyna Krukowska. Pierwszego dnia uczestnicy wyjazdu zapoznali się ze sztuką przetrwania. Ich zadaniem, we wcześniej podzielonych grupach, było zbudowanie szałasu i rozpalenie ogniska za pomocą krzesiwa. Następnie czekało na nich przejście przez rzekę oraz wspinaczka na górę. Wieczorem cała grupa zagrała w podchody. Po powrocie wszyscy doskonale bawili się przy ognisku z kiełbaskami. Następnego dnia uczestnicy zmierzyli się z dwukilometrowym odcinkiem bagien. Przeprawa nie była łatwa, ale dostarczyła wielu niesamowitych wrażeń oraz konkurencji zapewnionych przez instruktorów. Po obiedzie udaliśmy się do stajni. Czwartkowe zajęcia obejmowały grę na polu do paintballa, ściankę wspinaczkową, przejście po linie, strzelanie do celu oraz budowę wieży ze skrzyń. Ostatniego dnia wybraliśmy się nad morze do Łeby i wróciliśmy do Wrześni.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl