facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Sadzenie drzew

Sadzenie drzew

data dodania: piątek 26 kwietnia 2019
Na przełomie marca i kwietnia miała miejsce ogólnomiejska akcja sadzenia drzew na terenie przetrzebionego przez sierpniową nawałnicę w 2017 roku wrzesińskiego Małpiego Gaju, organizowana pod hasłem "Las powróci - sztafeta pokoleń". Wzięli w niej również uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Dariusza Kaźmierskiego, p. Darii Łukasiewicz i p. Zbigniewa Bukowskiego. Sadzenie drzew zainicjowały: Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Czerniejewo, Gmina Września oraz Zielona Strona Wrześni.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl