facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

Mateusz Maserak jednym z OŚMIU WSPANIAŁYCH

data dodania: wtorek 19 czerwca 2012

 

MASERAK galaMateusz Maserak, uczeń klasy II c LO wrócił z finałowej gali organizowanej w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku (15-17 czerwca) jako laureat XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Samorządowego Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych". To niebywały sukces zważywszy na to, że Mateusz pokonał 250 uczestników projektu z całego kraju. Tegoroczni finaliści tego ogólnopolskiego plebiscytu to zasłużeni wolontariusze i społecznicy, młodzież w wieku 14-19 lat, laureaci lokalnych eliminacji konkursu. Mateusz wrócił z tabletem oraz ze statuetką z drewna gruszy, w której przestrzał symbolizuje otwarcie na świat, a skrzydło odwagę i nadzieję - odniesienie do anielskich skrzydeł i polskiej husarii.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl