facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Piknik Szkolny

Piknik Szkolny

data dodania: czwartek 4 kwietnia 2019

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

Miejsce: dziedziniec szkolny i stadion lekkoatletyczny

9.30 – rozpoczęcie, powitanie, prezentacja kierunków i stoisk
10.00 – pokaz - przeszukanie pojazdu, check point (WOT)
10.15 – HIP HOP, pokaz, instruktaż (Perfect Duo)
10.30 – pokaz gaszenia oleju (KPPSP we Wrześni)
10.45 – pokaz - indywidualne działanie żołnierza, praca na broni (WOT)
11.00 – pokaz dynamiczny grupy interwencyjnej SW w Poznaniu
11.15 – pokaz - zdarzenie na wysokości (KPPSP we Wrześni)
11.45 – policyjna armatka wodna TAJFUN (stadion lekkoatletyczny)
12.15 – pokaz walki w bliskim kontakcie (WOT)

Godziny mają charakter orientacyjny!

Ponadto: możliwość nauki celnego strzelania z wykorzystaniem trenażera „CYKLOP”, udział wojsk US Army, wojów z Grzybowa, policji konnej, przejażdżki bryczką, degustacja naleśników i koktajli, grochówka z pieczywem, prezentacja mobilnego symulatora zagrożeń pożarowych, indywidualnego wyposażenia żołnierza, walizek drug-box z atrapami narkotyków i dopalaczy, alkogogli, motocykli: wojskowego i policyjnego, wojskowego quada, pokazy przy stoisku ratownictwa medycznego, pokaz statyczny pojazdów wojskowych (m.in. KTO Rosomak Spike, US Humvee, ambulans, MRAP) i rolniczego.

Impreza organizowana przy współpracy z partnerami: Wojskową Komendą Uzupełnień w Koninie, Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa w Poznaniu, Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu, Szkołą Podoficerską Wojsk Lądowych w Poznaniu, 17. Wielkopolską Brygadą Zmechanizowaną w Międzyrzeczu, 12.Wielkopolską Brygadą Wojsk Obrony Terytorialnej, Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Poznaniu, Komendą Powiatową Policji we Wrześni, Komendą Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni, Biurem Podróży „Gromada”.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl