facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Od amatora do animatora

Od amatora do animatora

data dodania: czwartek 28 marca 2019
W powyższym tytule zawarty został temat wstępnego szkolenia dla przyszłych animatorów czasu wolnego, które odbyło się 12 marca 2019 r. w sali konferencyjnej ZSTiO we Wrześni.  W szkoleniu uczestniczyli uczniowie Technikum nr 2 w zawodzie technik obsługi turystycznej.  Prowadzący szkolenie z ramienia firmy Stageman wprowadził zgromadzonych w humorystyczny, a jednocześnie profesjonalny sposób w tajniki pracy animatora. Przedstawił plusy i minusy tej profesji, przy okazji prezentując swoje umiejętności w tej dziedzinie. Szkolenie będzie miało swoją kontynuację 9 kwietnia. Zapowiadane są również kolejne jego edycje. Dodatkowa forma zajęć zawodowych pozwala na poszerzenie oferty edukacyjnej, a także nabycie nowych sprawności w pracy technika obsługi turystycznej. Szkolenia dla uczniów na terenie szkoły są atrakcyjne zawodowo. Zapisy prowadzi oraz szczegółowych informacji udziela organizator szkolenia w naszej szkole mgr inż. Renata Pohl.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl