facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Dylematy językowe?

Dylematy językowe?

data dodania: wtorek 19 marca 2019

13 marca w internacie odbyła się IV edycja Konkursu Polonistycznego: „Potyczki z polszczyzną", w której udział wzięło dziewięć uczestniczek. Dziewczęta wykazały się bardzo dużą wiedzą na temat poprawności języka polskiego. Ostatecznie najlepsza w rozwiązaniu testu poprawnościowego okazała się Nikola Rogacka, tuż za nią uplasowały się: Klaudia Andrzejewska i Natalia Kudła, trzecie miejsce zajęła Klaudia Makowska, a czwarte Dorota Błaszczyk. Zwyciężczynie otrzymały pamiątkowe dyplomy, a wszystkie uczestniczki zostały poczęstowane słodkościami. Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Aleksandra Sobieraj.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl