facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Po niemiecku

Po niemiecku

data dodania: środa 13 marca 2019
Dnia 31 stycznia 2019 roku w internacie odbył się konkurs z języka niemieckiego. Na siedem osób startujących w kategorii klas młodszych (pierwszych) najlepszymi okazały się: Kamila Mazurkiewicz, Magdalena Depa i Paulina Filipiak - uczennice klasy weterynaryjnej. Klasy starsze reprezentowała tylko Julia Fredyk. Laureatkom gratulujemy miejsca na podium. Opiekunkami konkursu były panie: Magdalena Idziak i Elżbieta Tarczewska.
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl