facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Nie tylko dla orląt

Nie tylko dla orląt

data dodania: środa 13 marca 2019
4 marca 2019 r. grupa młodzieży liceum wojskowego gościła w murach Zespołu Szkół Politechnicznych, gdzie spotkała się z podchorążymi pierwszego roku studiów Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie. Starsi szeregowi Tycjan Czornik oraz Dawid Banaszak prezentowali zasady rekrutacji na uczelnię, opowiadali o koszarowej codzienności, o specjalizacjach i kierunkach studiów, a także o swoich wyborach i doświadczeniach. Ich wystąpieniu przyświecało motto akademii "Wszystko, co ważne dla lotnictwa, zaczyna się w "SZKOLE ORLĄT".

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl