facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Medal LOK-u za współpracę

Medal LOK-u za współpracę

data dodania: wtorek 5 marca 2019
Dnia 2 marca 2019 r. w siedzibie wrzesińskiego LOK-u miało miejsce uroczyste otwarcie strzelnicy połączone z zawodami strzeleckimi zorganizowanymi z okazji 75-lecia LOK. Obiekt został przekazany do ponownego użytkowania po okresie dwuletniej modernizacji. W otwarciu uczestniczyli członkowie zarządu centralnego, samorządowcy, dyrektorzy szkół, przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń oraz sympatycy LOK-u. Spotkanie było okazją do uhonorowania osób i instytucji współpracujących z wrzesińskim oddziałem Ligi Obrony Kraju i wspierających jego działalność statutową. Wśród nagrodzonych medalem 100-lecia Niepodległości Polski znalazł się również Damian Hoffmann, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl