facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci

RUSZYŁ SZKOLNY BAZAR

data dodania: wtorek 12 czerwca 2012

PODRĘCZNIKIW związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego ruszyliśmy z naszym wirtualnym kiermaszem. Wszystkich, którzy chcą kupić, oddać lub sprzedać niepotrzebne podręczniki, przybory szkolne lub sprzęt elektroniczny zapraszamy na stronę naszej szkoły do SZKOLNEGO BAZARU. Żeby nadać ogłoszenie należy osobiście zgłosić się do "szkolnego biura ogłoszeń"- pok.107,bud.A.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl