facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
To był bal!

To był bal!

data dodania: piątek 22 lutego 2019
Wybrzmiały już rytmy, przy których bawiło się blisko 150 gości na III Balu Rady Rodziców Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących dnia 16 lutego 2019 r. Uczestników imprezy powitali Fabian Stasiak - przewodniczący Zarządu RR oraz dyrektor szkoły Damian Hoffmann. Panowie życzyli wszystkim miłej i niezapomnianej zabawy. Podniebienia zebranych rozpieszczały smaki swojskich mięs, wędlin oraz tortów (w tym jeden ufundowany przez pana Marka Stawowego). Dzięki hojnym darczyńcom oraz zaangażowaniu przewodniczącego RR była to kolejna udana impreza. Środki pozyskane z balu zostaną przeznaczone na stypendia dla uczniów oraz wykonanie nowego sztandaru dla ZSTiO.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl