facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Podróż jest sztuką

Podróż jest sztuką

data dodania: czwartek 21 lutego 2019

Tegoroczna 30. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu odbywała się pod hasłem „Podróż jest sztuką”. Ich organizatorzy wspierają rozwój branży poprzez spotkania z ekspertami. Zachęcają również do odkrywania nowych miejsc, pokazując ich walory i zapraszają podróżników, aby podzielili się swoimi doświadczeniami.

Pierwszy dzień targów, 1 lutego 2019 r. upłynął pod znakiem edukacji młodych. W tym dniu do Poznania udała się klasa I w zawodach technik hotelarstwa i technik obsługi turystycznej, aby skorzystać z bogatej oferty przygotowanej przez organizatorów.

W projekcie Najlepsza lekcja ever! wystąpili: Tomasz Zubilewicz, znany prezenter pogody, który realizował lekcję Dlaczego Zabrze?, łowca przygód Szymon Radzimierski z lekcją U stóp góry ognia. Poznański ogród zoologiczny przygotował natomiast lekcję ZOO – dom dla dzikich zwierząt. Wystawcy kusili licznymi atrakcjami. Można było wspiąć się na ściance wspinaczkowej ze Szlaku Orlich Gniazd, odbyć podróż po parku rozrywki Energylandia czy zwiedzić region świętokrzyski w kapsule z kinem 5D. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się poczęstunki produktami kuchni regionalnych oraz występy zespołów ludowych.

Przedstawiciele biur podróży zachęcali do wyjazdów do miejsc tradycyjnie cieszących się popularnością, ale także proponowali egzotyczne podróże, np. do Peru, Boliwii, Ekwadoru, Panamy czy Chile.


Prezentowane oferty będą zapewnie inspiracją dla turystów planujących podróże w zbliżającym się sezonie wiosenno-letnim.


Opiekunami młodzieży byli: p. Daria Łukasiewicz i p. Dariusz Kaźmierski.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl