facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Z ofertą dla nowoczesnych rolników

Z ofertą dla nowoczesnych rolników

data dodania: czwartek 31 stycznia 2019
Dnia 30 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących gościł pan Artur Kabza, przedstawiciel firmy AGCO z Paczkowa, dystrybutora maszyn rolniczych firmy Massey Ferguson, będącej partnerem szkoły. Spotkał się z uczniami kształcącymi się w zawodzie technik rolnik z obecnych klas drugiej i trzeciej, by zaprezentować im ofertę firmy Massey Ferguson. Największym zainteresowaniem wśród młodzieży cieszyły się traktory naszpikowane nowoczesnymi technologiami, z których największe mają napęd na cztery koła, a ich moc waha się od czterystu do siedmiuset koni mechanicznych. Najnowsze i najdroższe modele mają komfortowe kabiny z nawigacją GPS, komputerem z dotykowym ekranem, umożliwiającym sterowanie wszystkimi funkcjami ciągnika i podłączonej maszyny. Komputer bezprzewodowo łączy się z serwerem, na którym znajdują się szczegółowe dane dotyczące upraw, wilgotności gleby czy ilości potrzebnych nawozów. Maszyny spełniają najnowsze standardy emisji spalin.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl