żychlin 1

14 grudnia 2017 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie odbył się wojewódzki konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych "Najpiękniejszy stół świąteczny - wigilia u babci".

Honorowy patronat nad konkursem sprawowali: Starostwo Konińskie oraz Wielkopolskie Kuratorium Oświaty. W konkursie rywalizowali ze sobą uczniowie z powiatów m.in.: konińskiego, kolskiego, słupeckiego, wrzesińskiego, tureckiego. Uczestnicy konkursu oceniani byli według następujących kryteriów: zgodność z zasadami nakrywania i estetyka stołów oraz dobór elementów nawiązujących do tradycji wigilijnych. Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Kałużna, Marcelina Pankowska, Paulina Grobelna i Katarzyna Urbaniak z klasy II TŻUiG. Nad całością czuwały panie: Hanna Skrzypczak, Małgorzata Paszkowiak i Katarzyna Banaszczak.

 

żychlin 2

 

żychlin

Początek strony