mikołajki 2

 

Szkolne mikołajki to okazja nie tylko do przyjemnego spędzenia czasu, ale także uczestnictwa w akcjach pomocowych na rzecz potrzebujących.

I tak w mikołajkową środę, w czasie trwania przerw międzylekcyjnych, młodzież zaangażowała się w sprzedaż okolicznościowych kartek świątecznych, wykonanych przez młodzież szkolnego internatu (pod okiem p. Elżbiety Kokocińskiej) oraz ciast wypieku rodziców i uczniów klasy IB LO. Zysk ze sprzedaży kartek został przeznaczony na rehabilitację i specjalistyczne konsultacje rocznego Oskara, który urodził się z zespołem Pradera - Williego, natomiast kupujący pyszne słodkości mieli okazję wesprzeć rehabilitację ojca jednej z uczennic po przebytym urazie mózgowo-czaszkowym i dwumiesięcznej śpiączce farmakologicznej.

 

mikołajki 1

 

mikołajki

 

 

Początek strony