ZDJECIESPOTKANIE18102017

 

Wieczorową porą, 18 października 2017 r. biblioteka szkolna ZSTiO miała zaszczyt gościć osobę, która o nowościach wydawniczych wie prawie wszystko i jest liczącą się w facebookowym świecie recenzentką książek. Pani Elwira Przyjemska spotkała się z uczniami naszej szkoły, aby porozmawiać o pracy blogera.

Chociaż zawodowo jest nauczycielem angielskiego to ,jak przyznaje, najbardziej cieszy ją chwila, w której dobiera czytelnikowi książkę, a on przybiega zadowolony po następną. Pani Przyjemska propaguje ideę zarażania ludzi miłością do książek, najtrwalszą  z miłości, bo książka nigdy nie odejdzie, nie opuści, a stanie się Twoim przyjacielem na całe życie. W czasie spotkania udowadniała młodzieży, że czytanie w czasach multipleksów dalej wyróżnia z tłumu choć jednocześnie stawia na eklektycznym uboczu.

Początek strony