Gimn. nr 1

 

Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie informacyjne dotyczące przyszłorocznej oferty edukacyjnej w szkołach ponadpodstawowych odbyło się dnia 20 listopada 2017 w Gimnazjum nr 1 we Wrześni. Naszą szkołę reprezentowało liczne grono uczniów i nauczycieli.

W skład grupy promocyjnej weszli: Justyna Radziałowska, Natalia Wallicht, Szymon Cichosz, Maja Broniarczyk, Dawid Błaszczyk, Ola Potarzycka oraz panie: Magdalena Pańczak, Grażyna Beata Augustin, Renata Pohl, Magdalena Nobik i Hanna Skrzypczak. Rodzice uczestniczący w zebraniu mieli okazję  zapoznać się z obecnie funkcjonującymi u nas kierunkami nauczania, ale także nowymi propozycjami: technikiem analitykiem, technikiem kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności oraz 3-letnią szkołą branżową: mechanikiem - operatorem pojazdów i maszyn rolniczych.

 

gimn. nr 1 pro

Początek strony