1

 

W dniach 13.11-14.11.2017r.  uczniowie klas 3TWR oraz 3TW wraz z opiekunem, p. mgr Olgą Przyjemską uczestniczyli w akcji nasadzenia drzew, organizowanej przez stowarzyszenie „Zielona Strona Wrześni”.

Przedsięwzięcie  ma na celu przywrócenie Wrześni jej zielonej strony po nawałnicy, która przeszła przez miasto 11 sierpnia tego roku. Pogodowy kataklizm zniszczył parki, drzewa, krzewy i skwery. Uczniowie naszej szkoły, wspólnie z władzami miasta oraz innymi uczniami szkół ponadgimnazjalnych, pełni zapału postanowili pomóc w odbudowaniu zielonego oblicza Wrześni. Pierwszego dnia  drzewka sadzone były na nowym osiedlu przy ulicy Bronisławy Śmidowicz, natomiast kolejnego  na wrzesińskich TBS-ach. Ostatecznie,  przy pomocy pracowników zieleni miejskiej zostało zasadzonych  40 grabów, jarzębów i jesionów. 


Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z akcji:

2

 

9

 

33

 

Początek strony