inauguracja roku1701

4 września 2017 społeczność Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących zebrała się na inauguracji roku szkolnego 2017/2018. Po raz pierwszy w roli włodarza placówki wystąpił mgr Damian Hoffmann, który z dniem 1 września przejął obowiązki dyrektora szkoły.

Wśród gości obecni byli: mgr Zbigniew Reczek, reprezentujący Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa (naszego oficjalnego partnera), a także podinsp. Paweł Marciniak oraz st. sierż. Adam Wojciński z KPP we Wrześni. Nowego dyrektora przywitała Rada Pedagogiczna w osobach mgr Grażyny Beaty Augustin oraz mgr. Janusza Stanisława Rogowskiego, jak również Rada Rodziców, reprezentowana przez p. Fabiana Stasiaka. Zwyczajowo głos zabrał również przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Dawid Lachnicki, który życzył nowemu dyrektorowi sukcesów zawodowych, a koleżeństwu pomyślności w podejmowanych trudach edukacyjnych. W poniedziałkowy poranek na placu stanęło 191 uczniów klas pierwszych liceum i technikum.

Wychowawcami oddziałów zostali:

IA LO - mgr Agnieszka Burda
IB LO - mgr Agata Iglewska

I TW - mgr Agnieszka Wojciechowska
ITWR - mgr Aleksandra Sobieraj
ITŻiUG - mgr Halina Stankiewicz
ITHT - mgr Dariusz Kaźmierski

Pierwszakom życzymy szybkiej aklimatyzacji oraz tego, żeby właśnie u nas znaleźli swoją drogę "do gwiazd", a wszystkim jak najlepszych wyników w nauce oraz motywacji i pasji w dążeniu do celu.

inauguracja roku1702

inauguracja roku1703

 

inauguracja roku1705

inauguracja roku1704

inauguracja roku1706

inauguracja roku1707

inauguracja roku1708

 

Początek strony