IMG 1395

Okres majowo-czerwcowy to wzmożony czas szkolnych wycieczek. Stanowią one niewątpliwie wartość dodaną i uzupełnienie procesu dydaktyczno-wychowawczego. Przede wszystkim kształcą, ale również integrują, dyscyplinują, uczą wzajemnej odpowiedzialności, a także są ciekawą alternatywą aktywnego spędzania czasu, z dala od komputerów i telewizorów, o czym przekonali się uczniowie klas I i II TWR.

Na długo w pamięci uczestników wyjazdu pozostaną: uroda Karkonoszy, gawędy i opowieści pilota, wyprawa na Chojnik, wizyta w Kościele Pokoju w Świdnicy, przepiękna Praga, czy wreszcie czerwony, zabytkowy tramwaj stojący w miejscu dawnego przystanku końcowego linii Cieplice – Podgórzyn. Inicjatorką i organizatorką wyjazdu była p. Lucyna Szalata. W opiece nad młodzieżą towarzyszyły jej panie: Magdalena Nobik, Grażyna Beata Augustin oraz Małgorzata Majchrzak. Wycieczka miała miejsce w dniach 15-17 maja 2017.

IMG 1803

IMG 1642

IMG 1757

 

Początek strony