DSC04252

Dzień Dziecka to okazja, żeby również duże dzieci dobrze zabawiły się i wykazały inwencją i kreatywnością.

Jak co roku, tak i teraz Samorząd Uczniowski przygotował kilkugodzinny program rozrywkowy, do którego zaangażował całą szkolną społeczność. Tańczono zorbę, belgijkę, zaprezentowano pokaz samoobrony, a także uczestniczono w kilku pomysłowych konkursach, takich jak: kręcioły, wybuchowy karton, latające litery, gorące krzesła czy przeciąganie liny. W rywalizacji konkursowej uczniów wspierali ich wychowawcy i nauczyciele.W ogólnej klasyfikacji zwyciężyła klasa III TR. Tuż obok na podium stanęli przedstawiciele z klas IITW i II TŻiUG. Na zwycięzców czekały nagrody. W trakcie imprezy uhonorowani zostali również laureaci wiedzy o krajach anglojęzycznych. Nad przebiegiem imprezy czuwała p. Renata Flanc.

stadion 11

stadion 8

stadion 5

stadion 1

Początek strony