Kronika wydarzeń

wakacje baner

Wszystkim uczniom, absolwentom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za całoroczną pracę, życząc wspaniałych wakacji, prawdziwego odpoczynku, bajkowych przygód oraz samych uśmiechniętych i słonecznych dni. Nabierajcie pozytywnej energii, by w pełni sił powrócić we wrześniu do swoich szkolnych obowiązków.

Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni

DSC04425

23 czerwca 2017, na uroczystości zakończenia roku szkolnego tradycyjnie spotkali się uczniowie, nauczyciele i rodzice, by wspólnie podsumować całoroczne działania edukacyjno-wychowawcze.

IMG 1395

Okres majowo-czerwcowy to wzmożony czas szkolnych wycieczek. Stanowią one niewątpliwie wartość dodaną i uzupełnienie procesu dydaktyczno-wychowawczego. Przede wszystkim kształcą, ale również integrują, dyscyplinują, uczą wzajemnej odpowiedzialności, a także są ciekawą alternatywą aktywnego spędzania czasu, z dala od komputerów i telewizorów, o czym przekonali się uczniowie klas I i II TWR.

DSC04362

Dnia 2 czerwca 2017 z inicjatywy Komendy Powiatowej Policji we Wrześni odbyła się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących debata społeczna nt. szeroko rozumianej profilaktyki od uzależnień.

DSC04252

Dzień Dziecka to okazja, żeby również duże dzieci dobrze zabawiły się i wykazały inwencją i kreatywnością.

DSC02807

Możliwości jest wiele, pozostaje tylko wybrać coś interesującego, mając do dyspozycji zaledwie jeden dzień. Organizatorzy wyjazdu do stolicy: p. Renata Pohl oraz p. Dariusz Kaźmierski zadbali o to, by program zwiedzania był różnorodny i ciekawy.

supermaturzysta 5

11 maja 2017 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyło się podsumowanie projektu “SUPERMATURZYSTA POWIATU WRZESIŃSKIEGO Z MATEMATYKI”.

fsin201701

Poznański Festiwal Nauki i Sztuki to impreza popularyzująca naukę i sztukę wśród społeczności Poznania i okolic. W ciągu czterech dni kwietnia naukowcy z poznańskich uczelni poprzez wykłady, warsztaty i pokazy ukazują uczestnikom świat pełen fascynujących zjawisk i przygód, które może przeżyć każdy.

do 01042017 01

W sobotę, 1 kwietnia na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbył się kolejny już piknik połączony z Drzwiami Otwartymi, podczas którego szkoła w niekonwencjonalny sposób zaprezentowała swoją ofertę dydaktyczną.

wet01

Już po raz piętnasty Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odwiedziła z gościnnymi wykładami delegacja Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod przewodnictwem dziekana Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, prof. dra hab. Krzysztofa Kubiaka. Sam dziekan jest absolwentem Technikum Weterynaryjnego we Wrześni i swoje szkolne lata wspomina z dużą sympatią i sentymentem. Relacje zostały sformalizowane oficjalną umową o współpracy między placówkami.

Początek strony